Олег Барна: Органи, що захищають майнові інтереси держави і людей повинні бути звільнені від сплати судового збору

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору №2382а забезпечить умови, які унеможливлять будь-які перешкоди для захисту інтересів держави та населення. Це зменшить кількість корупційних, економічних злочинів проти державного майна та людей. Про це з парламентської трибуни заявив народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Олег Барна, виступаючи у Верховній Раді.

«Згідно з даним законом від сплати судового збору звільняються органи прокуратури при здійсненні своїх повноважень, уповноважені особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Антимонопольний комітет України та  його територіальне  відділення у справах, громадські організації інвалідів, ветеранів їх підприємств, що вирішуються на підставі законодавства  про захист економічної конкуренції та законодавства про здійснення державних закупівель», – зазначив народний депутат Олег Барна.

За його словами, проект закону передбачає можливість усунути будь-які перешкоди для судового захисту інтересів громадян України, особливо вкладників через Фонди гарантування вкладів, які забезпечують повернення активівКоментарі закриті.