Кредиторів-шахраїв судитимуть на Тернопільщині

На Тернопільщині перед судом постане організована група, яка шляхом обману заволоділа коштами громадян у сумі майже 1 млн. грн.

Прокуратура Тернопільської області затвердила та передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 4 учасників організованої злочинної групи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство). Повідомляє прес-служба прокуратури в Тернопільській області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що учасники злочинної групи, використовуючи офісне приміщення у місті Тернополі, пропонували клієнтам швидке оформлення кредиту за програмою «Платинум гроші». Однак, насправді вони вводили в оману людей, які в силу життєвих обставин терміново потребували гроші, але не могли отримати кредит у банку або іншій фінансовій установі.

Зокрема, кредитори обіцяли громадянам видати грошову позику на вигідних умовах і, як правило, без будь-яких документів про доходи, але за умови, що вони попередньо сплатять перший грошовий внесок.

Так, упродовж 2014-2015 років до фірми, яка діяла під виглядом кредитної спілки, звернулося понад 100 жителів Тернопільщини. Проте, ніхто з клієнтів обіцяної позики не отримав. У результаті, злочинна група спричинила громадянам шкоду на загальну суму майже 1 млн. грн.

Довідково: Санкція ч. 4 ст. 190 КК України передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.Коментарі закриті.