Як на Тернопільщині реконструйовуть музей “Молотківська трагедія”

Голова Лановецької  районної державної адміністрації Юліан Сірант 1 жовтня побував з робочою поїздкою в селі Молотків та ознайомився з ходом робіт по реконструкції даху над музеєм меморіального комплексу «Молотківська трагедія».

Йдеться у повідомленні ТОДА.

«Бачу: роботи просуваються і це добре – зауважив Юліан Сірант. -Хотілось би, щоб до настання холодів їх завершити».

–         Ми не вірили, що реконструкція буде здійснюватись, не вірили, навіть коли приїхали майстри – звернулась до голови РДА жителька села. – Навіть зараз, коли уже виставлено крокви усе здається, що щось має статись. Так довго ми чекали цього даху. Адже у експонатах, що знаходяться в музеї – наша пам’ять, фото наших батьків, дідів, спогади наших односельців. Це все наші люди і наша  трагедія. Багато років ми дивились, як усе це знищується і нічого не могли зробити, бо потреба у коштах була надто великою. Дай Боже, щоб той дах звели і щоб він стояв десятки років – завершила молотківчанка.

 ЇЇ підтримали односельці навперебій розповідаючи кожен свої думки.

Будівничі запевнили, що дах буде зведено.

Нагадаємо, ремонтні роботи вдалось розпочати завдяки фінансуванню з Державного фонду регіонального розвитку. Кошти у розмірі майже 267 тисяч гривень уже надійшли. З районного бюджету на сьогодні  профінансовано 27 тис.грн.Коментарі закриті.