Літніх людей вшанували на Тернопільщині

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

З нагоди свята в стаціонарному відділенні Заліщицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що знаходиться в селищі Товсте, відбулися урочистості. Повідомили у прес-службі Заліщицької РДА.

У теплій та затишній атмосфері винуватців події привітали перший заступник голови райдержадміністрації Роман Краснюк, директор територіального центру Ірина Навізівська, парох церкви св. Архистратига Михаїла, отець Ігор Леськів та учні місцевої школи. Звертаючись до учасників свята Р.Краснюк зауважив: «Як рік ділиться на чотири пори року, так і людське життя можна поділити на чотири періоди. Зима – час дитинства, пізнання життя і всіх радощів світу, весна – пора юності та молодості, літо – час зрілості та досконалості, осінь – золота пора, коли людина збирає плоди свого життя. терани праці, благословенні життєвою мудрістю гідні поваги вже тому, що дожили до поважного віку, відчули досвід своїх років. Тож зичу вам міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших серцях». Від імені районної влади перший заступник голови РДА вручив пацієнтам геріатрії такий необхідний подарунок пральну машину.

З привітальним словом звернувся до всіх присутніх отець Ігор, який зазначив, що похилий вік – це благословенний етап для кожної людини. «Старість – це особливий виклик. Ми маємо допомагати літнім людям, бути милосердними «як і Отець Ваш милосердний». Адже всі потребуючі дарунок для змарнованого суспільства, вони вчать нас любові.

З подячними словами до пенсіонерів звернулись учні Товстенської школи. Щирі побажання переплітались із чудовими українськими піснями у виконанні Анастасії Дусяк та Роксолани Золотої. На завершення урочистостей всім 20 пенсіонерам були вручені подарунки.

Слід зазначити, що у стаціонарному відділенні територіального центу соціального обслуговування створено домашній затишок і комфорт. Люди похилого віку забезпечені чотириразовим харчуванням, медикаментами та всім необхідним. У територіальному центрі дбають і піклуються про людей похилого віку. А свято початку жовтня вкотре нагадує всім нам про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.Коментарі закриті.