Тернопільщина: чиновників обирають на конкурсі (фото)

28 липня  у  Головному управлінні Держгеокадастру у Тернопільській області пройшов відкритий конкурс на заміщення вакантних посад.

Попередньо для участі у конкурсі заявки подали 11 кандидатів, один  з яких не з`явився і один відкликав свою заяву. Повідомили у Тернопільській ОДА.

На відкритті конкурсу учасників привітав тимчасово виконувач обов`язків керівника апарату облдержадміністрації Віктор Шумада.

 «Ні для кого не секрет, що державна служба нелегка, низька оплата праці – зазначив він. Однак сподіваємося, що ситуація покращиться. Бажаю всім  конкурсантам гідно проявити себе, свої здібності, знання і вміння!».

Спочатку конкурсанти склали письмовий іспит, після чого наступним етапом було проходження  співбесіди.

«Більшість претендентів на посади – випускники вузів. Однак є і досвідчені працівник», – розповів  в.о. начальника Головного управління Зіновій Безкоровайний.

Інформація про конкурс на заміщення вакантних посад була офіційно опублікована у газеті «Свобода» проте, як стало відомо зі слів учасників, про конкурс більшість із них дізналися з повідомлень в Інтернеті.

«Для нас головне бажання вчитися і працювати, – наголосив Зіновій Безкоровайний. – Всі конкурсанти вже пройшли тижневе стажування. Сподіваюся, за цей час вони вже отримали якість вміння і навики, які згодяться в роботі».

Довідково: За ініціативи голови  обласної державної адміністрації Степана Барни було оголошено конкурс на 100 вакантних посад. Першою відгукнулась на ініціативу та провела відкритий конкурс землевпорядна служба Тернопільщини.Коментарі закриті.