Тернопільський обласний воєнком про боягузів та шосту хвилю мобілізації

maxresdefaultОбласний військовий комісар Тернопільщини Володимир Катинський просить чоловіків мобілізовуватись, щоб замінити тих людей, які зараз воюють в зоні проведення антитерористичної операції. Адже Тернопільщина виконала лише 23% плану мобілізації.

Про це Володимир Катинським повідомив під час брифінгу 27 липня.

– Що стосується планів мобілізації, то на жаль, наша область на даний момент “пасе задніх”, але є надія, що заходи, які вживалися і пропагандистські, та інші дадуть якийсь результат. Соромно дивитися, що у порівнянні з сусідніми областями, Тернопільщина погано мобілізовується. Тисячі наших людей знаходиться в зоні АТО і їх потрібно замінити, – наголосив пан Катинський.

Воєнком запевняє, що в армію чоловіків, які переховуються від мобілізації вони не відправлять, бо ставка зараз робиться на добровольцях.

– Хочу звернутися до тих, хто зараз сидить на диванах і чекає повістки. Ви і двері не відкриваєте, коли ми до вас приходимо, а потім кричите, що потрібно щось робити. В армію ми боягузів не відправляємо, нас цікавлять добровольці. Звертаюсь до всіх чоловіків: приходьте до воєнних комісаріатів та ставайте на захист Батьківщини. Не факт, що основна маса потрапить в зону проведення АТО, але всі отримають навички того, як боронити край, – наголосив Володимир Катинський

Щодо центрів зайнятості, то військкомати безробітних чоловіків зможуть працевлаштувати, зокрема на контрактну службу в Збройних силах України.

– Зараз при укладанні контракту солдат одразу отримує вісім мінімальних зарплат, сержант – дев’ять мінімальних зарплат, а офіцер – десять.

Також щодо звинувачень про публікації в ЗМІ списків ухилянтів від мобілізації, в які потрапили місцеві депутати та  чиновники з Тернопільщини, Володимир Катинський спростував, що це були якісь політичні замовлення.

– Для мене всі однакові, всі громадяни України, які мають ставати на захист Батьківщини. Такі списки ми почали друкувати, бо нас звинувачують у поганому оповіщенні чоловіків. Хоча цим не ми маємо займатися, а сільські голови та керівники ЖЕКів

Тернопільська Липа

 Коментування вимкнено до запису “Тернопільський обласний воєнком про боягузів та шосту хвилю мобілізації”

  1. Стрикоза коментує:

    Нехай пан Катиньський добре пошукає добровольців і сміливих в колі своєї родини, тай сам може податися на схід.Він буде годувати наших дітей????