“Валютчики” у Тернополі побили міліціонерів

24 липня, під час одного з таких відпрацювань в обласному центрі, оперативники задокументували факт здійснення незаконної операції.

Правопорушник вчинив опір працівникам міліції, які перебували при виконанні своїх службових обов’язків. Лиходій, заручившись підтримкою поплічників, з кулаками накинувся на правоохоронців задля уникнення відповідальності. Повідомили у СЗГ УМВС в Тернопільській області.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 345 КК України – погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу.

Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Також  цим же двом жителям обласного центру віком 24 та 53 років, оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 345 ККУ – погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу.

 

 Коментування вимкнено до запису ““Валютчики” у Тернополі побили міліціонерів”

  1. оксана коментує:

    Насправді менти прийшли збирати черговий раз хабарі за кришування. Один їм не заплатив. От вони накинулися на чоловіка. Добре, що син був поруч і втрутився у ситуацію. Перехожі також підтягнулися. Дали копняка під зад і прогнали мєнтів. У той момент ніхто не підозрював, що це міліціонери, бо одягнуті вони були в звичайний повсякденний одяг, на лобі в них не пише: я мєнт і посвідчення не показали, ще й поводилися нахабно як бандюки, а не правоохоронці. От таке побиття. А тепер батька з сином хочуть покарати, щоб інші боялися і вчасно платили. А хто покарає так званих міліціонерів за те, що вони ходять по базарі і збирають з валютчиків хабарі, хто покарає їхнього керівника, який посилає їх по гроші???

  2. оксана коментує:

    Ну і де ж мій коментар?