Нового в.о військового комісара представили на Тернопільщині

Голова Теребовлянської РДА Юрій Ништа представив головам місцевих рад району в.о.військового комісара Теребовлянського районного військового комісаріату Андрія Миськіва.

Після представлення відбулась оперативна нарада, яка стосувалась проведення в районі шостої хвилі часткової мобілізації.  Голова РДА озвучив проблемні питання, які виникають при проведенні оповіщення військовозобов’язаних запасу та призовників місцевими радами району. Повідомили у Теребовлянській РДА.

В.о.військового комісара Андрій Миськів в свою чергу коротко розповів над чим працюватиме, щоби виконати в районі мобілізаційні плани.

За результатами обговорення питань мобілізації вирішено вживати всіх можливих заходів щодо виконання завдань шостої черги часткової мобілізації на підвідомчій території, зокрема надавати оперативну допомогу військовому комісаріату з розшуку військовозобов’язаних, які ухиляються від призову, забезпечити охорону громадського порядку на пунктах збору військовозобов’язаних в місцевих радах району, проводити аналіз військовозобов’язаних, які ухиляються від призову та отримання повісток та ін.Коментарі закриті.