Жителька Тернопільщини розказала, як на хобі можна заробити

У Збаразькому районному центрі зайнятості відбулось засідання молодіжного клубу «РОМБ Успіху» на тему: «Перетвори хобі у справу власного життя» за участю успішного майстра декупажу Людмили Панасюк.

Молоді люди активно обговорювали можливості використання особистих креативних ідей та творчості у професійному становленні, дискутували щодо того як досягти кар’єрного успіху. Повідомили у Тернопільському обласному центрі зайнятості.

Пані Людмила поділилася з учасниками засідання історією виникнення свого хобі: «Перебуваючи у декретній відпустці по догляду за дитиною, я захопилась виробами, виготовленими технікою декупаж. Це хобі з часом перетворилось у власну справу, яка приносить як задоволення, так і дохід».

Гостя показала присутнім майстер-клас з техніки виготовлення таких витворів мистецтва. Молоді люди захоплено спостерігали за її майстерністю і високо оцінили готові вироби, які Людмила Панасюк принесла з собою для демонстрації.

– Виявляється так легко створити шедевр із найпростіших деталей, маючи багату уяву та креативне мислення, – зауважила учасниця заходу Іванна Білоус.

 Коментарі закриті.