Підтримати місцевого виробника обіцяє голова Тернопільської ОДА

15 липня під керівництвом голови обласної державної адміністрації Степана Барни відбулася нарада з представниками найбільших торговельних мереж області щодо вирішення проблемних питань взаємодії з місцевими підприємствами харчової та переробної промисловості.

Повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

Участь у нараді взяли представники провідних торгівельних мереж області, керівники департаментів економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва, агропромислового комплексу, Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області, територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в області.

Степан Барна, зокрема, зазначив, що місцеві підприємства харчової промисловості виробляють у достатній кількості хлібобулочні вироби, борошно, крупи, цукор, ковбасні вироби, молокопродукти, кондитерські вироби, безалкогольні напої та іншу продукцію хорошої якості та за доступними цінами.

«У торгівлі повинна максимально бути представлена продукція місцевих підприємств, – наголосив Степан Барна. – Ми маємо бути патріотами і у даному питанні, підтримуючи місцевих виробників продукції».

У рамках наради обговорено питання маркування місцевої продукції, або стелажів з місцевою продукцією та шляхів налагодження співпраці з метою насичення торгової мережі продукцією місцевих виробників продукції.

Керівники торгівельних підприємств зупинилися на основних проблемах, що виникають у їх діяльності. Крім цього на нараді обговорили питання щодо своєчасного проведення розрахунків торговельних підприємств з місцевими товаровиробниками за поставлену продукцію та прийняли рішення напрацювати спільні пропозиції до діючого законодавства щодо врегулювання взаємовідносин торгівельних підприємств та виробників продукції.Коментарі закриті.