Біля залізничного вокзалу активно проводиться будівництво (фото)

Будівництво торгово-розважального центру біля центрального залізничного вокзалу не призипинене, як нещодавно пообіцяв активістам міський голова Сергій Надал.

У мережі Фейсбук Yuriy Hladiy опублікував фото, з яких видно, як 29 квітня будівництво активно проводилося. “Приблизно година 16:00 сьогодні… ось це називається – призупинені роботи з будівництва. там приблизно 40-50 піддонів цегли…”, – написав Yuriy Hladiy.Коментування вимкнено до запису “Біля залізничного вокзалу активно проводиться будівництво (фото)”

  1. Олег коментує:

    Будівництво торгового комплесу по вул. Б.Хмельницького у м.Тернополі КП “Підприємство матеріально -технічного забезпечення ” Тернопільської міської ради черговий зухвалий виклик нинішнього керівництва Тернопільської міської ради на чолі із мером Надалом С. громадянам м.Тернополя.На підставі отриманих на запити копій документів ми можем стверджувати, що будівництво торгового комплексу по вул.Б.Хмельницького під час провадження містобудівної діяльності на земельній ділянці з кадастровим номером 6110100000:02:026:0040, яка заходиться в історичному ареалі м. Тернополя ,а також надання та затвердження дозвільної документації на будівництво проводиться і проведено з численними порушенням законодавства України.