Першу Пластову Присягу відзначили тернопільські пластуни (фото)

25 квітня пластуни станиці Тернопіль відзначили 103-тю річницю з дня складання Першої Пластової Присяги у Львові. Девізом цьогорічного заходу було: «До щастя Вітчизну свою поведу».

Після реєстрації учасників пластуни вимаршем пройшли центральними вулицями міста в напрямку катедрального собору, де відбулася Свята Літургія. Пісял цього відбулося урочисте відкриття свята на головній площі міста. Відсвяткувати день народження орагізації прийло близько 500 пластунів, від найменших – пташат, до настарших – пластунів-сеньйорів. Повідомляє прес-служба Тернопільського пласту.

Для юнаків (дітей віком 11-18 років) було організовано квест в якому взяло участь 22 команди. Учасники виконували різноманітні завдання, а саме: співали пісні, стріляли з зброї, розказували історію міста, проходили з закритими очами лабіринт та багато іншого. Ввечері для них була організована вечірка в чорно-білому стилі, де 5 пар змагались за звання короля та королеви Дня Першої Пластової Присяги. Їм задавали каверзні запитання та різноманітні завдання, з якими всі кандидати справились на відмінно.

 Коментарі закриті.