Як сільська рада на Тернопільщині порушує закони

Прокуратура вимагає повернути державі з приватної власності гідротехнічні споруди ставу площею 79 га

Прокуратура області пред’явила до суду позов з вимогою визнати незаконними та скасувати рішення селищної ради щодо оформлення права комунальної власності на гідротехнічні споруди ставу «Новосілка» рибдільниці «Бліх» та подальший їх продаж на аукціоні, а також – визнати недійсними результати цих прилюдних біржових торгів.Повідомляє прес-служба прокуратури в Тернопільській області.

Встановлено, що гідротехнічні споруди ставу «Новосілка» рибдільниці «Бліх», які є державною власністю та перебувають на балансі ДП «Укрриба», одна з селищних рад на Зборівщині визнала безхазяйними та прийняла їх на баланс як майно комунальної власності.

Надалі орган місцевого самоврядування своїми рішеннями незаконно оформив право власності на зазначене державне майно, після чого – реалізував його на прилюдних біржових торгах.

Як наслідок, селищна рада, не набувши на законних підставах права комунальної власності на гідроспоруди ставу «Новосілка» площею 79 га та вартістю понад 200 тис.грн., незаконно його відчужила.

У зв’язку з цим, прокуратура області звернулася до суду з позовом про визнання незаконними і скасування рішень селищної ради, якими незаконно оформлено право комунальної власності на вищезазначене спірне майно та в подальшому його реалізовано, а також – визнання недійсними результатів аукціону.

Позов направлено на розгляд господарського суду Тернопільської області.Коментарі закриті.