Акторів з Тернополя заберуть в армію ?

Працівникам тернопільського драмтеатру у понеділок, 20 квітня, принесли 21 повістку з вимогою з’явитись до військкомату. Жоден працівник із списку раніше в армії не служив.

У разі призову на військову службу під час мобілізації, чоловіки готові виконувати свій конституційний обов’язок. Утім, в театрі сподіваються, що вдасться  домовитись про певне відтермінування, аби завершити театральний сезон. Він уже кілька років поспіль закінчується у липні. Пише 20 хвилин.

– Список принесли у відділ кадрів, у самих же акторів у понеділок вихідний, тож у понеділок ще не вручали,  – кажуть в Драмтеатрі.  – Працівники, що є у списку, залучені майже у всіх виставах, що мають відбутись невдовзі.

Також незабаром у акторів драмтеатру заплановані гастролі у Польщі. Тож, виклики у військкомат, вочевидь, внесуть серйозні зміни у роботу.

У військкоматі ситуацію поки що не коментують. Кажуть, у разі потреби дадуть вичерпні питання на традиційному понеділковому брифінгу. Та нагадують, що нікого із тих, кого визнають придатним за станом здоров’я після медогляду, не відправляють відразу в АТО.Коментарі закриті.