Архиєрей молився біля могил воїнів АТО, які поховані у Тернополі (фото, відео)

14 квітня декан Тернопільський о. Віталій Козак очолив Воскресний Парастас за упокій душ похоронених на кладовищі поблизу с. Підгороднє.

Повідомили у прес-службі Тернопільсько-Зборівській архиєпархії. У молитві взяли участь священики центрального та східного деканатів міста Тернополя, а також велика кількість вірних. Священики, відтак, розійшлися по кладовищі, чинячи молитву біля кожної могили та окроплюючи їх освяченою водою.

Отець Віталій Козак, звертаючись до присутніх, сказав, що радість у воскреслого Христа – це те, що нас найтісніше пов’язує із нашими померлими: «Стаємо на місцях поховання наших рідних і близьких, щоби бути в ці дні до них якнайближче, і це робимо для того, щоби звістити їм радістю Воскреслого, що насправді смерть поглинута перемогою Христа. Як [смерть, – авт.] не панує більше над Христом, так вона не має влади над тими, які уснули у Христі».

Архиєпископ і митрополит Василій Семенюк 12 квітня, в сам день Пасхи, очолив Воскресний Парастас на Микулинецькому кладовищі. Архиєрей зокрема молився біля могил воїнів, які загинули у зоні АТО.

У Тернополі відповно до нового розпорядження архиєпископа молитва за померлих відбувається у сам день Пасхи та у Світлий понеділок на Микулинецькому кладовищі. У Світлий вівторок — на цвинтарі поблизу села Підгороднє та нового цвинтаря біля с. Довжанка.

Фото, відео: прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархіїКоментарі закриті.