Магазини, де можуть скупитися тільки пільговики, з’являться у Тернополі

У зв’язку з підняттям цін та у рамках забезпечення пільгових категорій населення продуктами харчування, Тернопільська міська рада оголошує про початок проведення конкурсу на створення торгівельної мережі з продажу соціальних продуктів.

Очікується, що у кожному мікрорайоні міста буде щонайменше два-три магазини, де пільгові категорії тернополян зможуть придбати хліб, борошно, макаронні вироби, крупи, рис, яловичину, свинину, птицю, молоко, яйця, олію, цукор та інші продукти за зниженими цінами. Повідомили у Тернопільській міській раді.

Оголошення про конкурс

Тернопільська міська рада оголошує про початок проведення конкурсу на створення торгівельної мережі з продажу соціальних продуктів, які користуються найвищим попитом у жителів міста.

Заявки на конкурс приймаються до 20 квітня 2015 року за адресою: м. Тернопіль, вул. Коперніка,1 каб. 401. – управління економіки, промисловості та праці. Довідки за тел. 25-16-49.

Переможцем конкурсу визнається претендент, який має належні потужності для створення торгівельної мережі для задоволення потреб мешканців міста в соціальних продуктах, можливості для забезпечення безперебійної та оперативної доставки соціальних продуктів, пропозиції якого відповідають умовам конкурсу, та який запропонує найкращі умови для надання послуг щодо задоволення громадських потреб.

Переможець конкурсу, в межах коштів виділених на фінансування заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва, отримає з міського бюджету фінансову підтримку проекту.

 

Умови конкурсу:

  1. створення мережі магазинів або відділів з торгівлі соціальними продуктами в усіх мікрорайонах міста;
  2. забезпечення не менше 50% соціальних продуктів в загальному асортименті за цінами виробника;
  3. забезпечення високої якості хліба та хлібобулочних виробів та інших продовольчих товарів згідно з визначеним асортиментом відповідно до чинних державних стандартів;
  4. забезпечення належного зберігання соціальних продуктів.

 

Загальний асортимент соціальних продуктів, що може реалізовуватись переможцем конкурсу в магазинах або відділах, визначається на основі переліку соціальних продуктів сформованого Кабінетом Міністрів України.

 

До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

  1. Визнані банкрутами, або стосовно яких порушено справу про банкрутство.
  2. Не надали відповідних фінансових документів, які б підтверджували їх фінансові можливості щодо забезпечення виконання умов конкурсу.
  3. Знаходяться в стадії ліквідації.
  4. Майно (частина майна) яких перебуває в податковій заставі або на це майно накладено арешт.
  5. Мають заборгованість у сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів).
  6. Не виконали умови попередніх інвестиційних договорів.


Коментарі закриті.