Громадські активісти знову прийшли у міську раду (фото)

Громадські активісти Тернополя, зокрема Самооборона та Автомайдан прийшли в міську раду, щоб запитати чиновників про законність побудови нового торговельного центру на привокзальному майдані Тернополя.

Спочатку активісти пікетували будівництво, де до них вийшов сам забудовник і попросив піти у міську раду, щоб особисто запитати чиновників, чи він будує законно.

Там активісти зустрілись із мером Тернополя Сергієм Надалом, який пообіцяв створити спеціальну комісію.

– Очільник Тернополя вислухав усі сторони конфлікту та запропонував вирішити дане питання, створивши комісію, до роботи якої долучаться фахівці з охорони культурної спадщини, цивільної оборони, громадськості, архітектори, представники забудовника та міської ради. Фахівці спільно вивчать усі недоліки та переваги даного будівництва, йдеться у повідомленні прес-служби Тернопільської міськради.

Фото: прес-служба Тернопільської міськради

Фото: прес-служба Тернопільської міськради

Іван Ковалик, керівник Самооборони Майдану Тернопільщини розказав, що вони склали свої вимоги та передали у міськраду.

– За результатами перемовин, які відбулися в приміщені Міської ради за участю Самооборони, Автомайдану, РБТ, Спілки архітекторів та представниками МР і забудівником, домовилися про призупинення будівельних робіт і створення робочої групи по вирішенні даного питання. Наші вимоги наведені у звернені.

Фото: Іван Ковалик

Фото: Іван КоваликКоментарі закриті.