Перед входом в Тернопільську ОДА Порошенко привітався: “Слава Україні”

Попри запізнення на дві години літак президента України Петра Порошенка таки приземлився у Тернополі. Гарант одразу прибув під стіни Тернопільської облдержадміністрації, де його із синьо-жовтою символікою вже чекали люди.

Петро Олексійович привітався з присутніми: “Слава України”, він наголосив, що дуже задоволений тим, що прибув у Тернопіль, адже саме Тернопільщина активно долучалася до подій на Майдані, президент також згадав і про події на Донбасі, АТО і подякував жителям області за народних депутатів, які представляють Тернопільщину в Раді.

– Я приїхав на Тернопільщину з двома подарунками:  закони про реформування агропромислового та паливно-енергетичному комплексах та про заборону російських серіалів.

Президент також особисто представив нового очільника Тернопільщини, яким став Степан Барна. Петро Олексійович наголосив, що знає Степана Давно, ще з часів Помаранчевої революції, і призначає його тут, щоб на Тернопільщині розпочалися нарешті реформи.

– Головне завдання – безпека і оборона держави, також важливе виконання плану мобілізації,  – наголосив у Тернополі Петро Порошенко.

Тернопільська Липа

 

 Коментарі закриті.