Поблизу залізничного вокзалу в Тернополі ремонтують підпірну стіну (фото)

Підпірна стіна поблизу залізничного вокзалу, яка тягнеться вздовж вулиці Б. Хмельницького у Тернополі, тривалий час потребує ремонту.

Однак ВП «Будівельно-монтажне управління №2», на балансі якого перебуває даний об’єкт, не реагувало на звернення громадян щодо незадовільного стану стіни.  Відтак відділ технагляду зобов’язав балансоутримувача в найкоротші терміни відремонтувати підпірну стіну.

Попри те, що зараз працівники ВП «Будівельно-монтажне управління №2» намагаються зміцнити вказану стіну, фахівці вважають, що варто передбачити варіант її реконструкції із подальшим розширенням проїжджої частини на вул. Б. Хмельницького.Повідомили в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР.

Як розповідає начальник відділу технагляду міськради Олег Вітик, впродовж останніх років стрімко збільшується кількість транспортних засобів на вулицях міста. Тому деякі «артерії» Тернополя не спроможні пропустити настільки великий потік транспорту, особливо  –  у час пік. Відтак, розглядаються усі можливі варіанти щодо розширення проїжджої частини у найбільш завантажених місцях. Особливо це стосується центральної частини міста, де рух транспорту найбільш інтенсивний.

Фото: Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМРКоментарі закриті.