Ярмарок, де можна купити продукцію за заниженою ціною, відбудеться у Тернополі

Ярмарок сільськогосподарської продукції та продуктів харчової переробної промисловості проведуть у Тернополі напередодні Великодня – 4 квітня.

Участь у ньому візьмуть представники сільськогосподарських та переробних підприємств з усіх районів області.

Таке доручення дав виконувач обов’язків голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

Проводять ярмарки з метою мінімалізації негативного впливу підвищеного попиту на продукти харчування та цінової ситуації на ринку продовольчих товарів.

Свою продукцію підприємці розмістять на декількох масивах міста: масив «Східний» (площадка перед центральним стадіоном та площадка перед рестораном «Галич», вул. Протасевича,12) ; масив “Дружба” (площадка на перехресті вул. Миру-Дружби); масив “Сонячний” (площадка біля ринку «Галицький», вул. Л. Курбаса).

За помірними цінами продаватимуть цукор, мед, борошно, крупи, м’ясо, ковбасні вироби, рибу, яйця, масло, зерно, овочі та фрукти, мед, хлібобулочні та макаронні вироби.

Розпочнеться ярмаркування о 9.00. Такі ж ярмарки проводитимуть у кожному районі.Коментування вимкнено до запису “Ярмарок, де можна купити продукцію за заниженою ціною, відбудеться у Тернополі”

  1. вася коментує:

    Минулого ярмарку ніяких цін від виробника не було.Те саме що не ринку.Дарма втрачати свій час,можна купити це все без черг,завчасно.