На Тернопільщині з початку року виявлено 452 нелегальних працівників

З початку року працівники органів фіскальної служби Тернопільщини виявили 452 наймані особи, праця яких використовувалась роботодавцями без укладання трудових угод та без сплати податку.

За результатами перевірок роботодавці оформили належним чином трудові відносини з 450 громадянами, із виплаченої їм офіційної зарплати до бюджету перераховано майже 24 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

За словами начальника ГУ ДФС в області Ігоря Комендата, більшість роботодавців намагаються працювати у законодавчому полі, але є й такі, які зловживають та ухиляються від сплати податків, використовуючи працю громадян без належного оформлення трудових відносин та виплачують зарплату в «конвертах».

Довідково: У поточному році покарання для роботодавців за такі правопорушення стали значно суворішими. Зокрема, за використання найманої праці без трудового договору, виплату заробітної плати «у конверті», оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичної роботи повний робочий день та виплату зарплати без нарахування та сплати ЄСВ на роботодавця нараховуватиметься штраф у розмірі 30-ти мінімальних зарплат (за 2014 рік – 36 540 грн.) за кожного працівника щодо якого вчинено порушення.Коментарі закриті.