На сільськогосподарському ярмарку в Тернополі вторгували понад 3 млн. гривень

Сільськогосподарський ярмарок відбувся в Тернополі 14 березня. Виробники із усіх районів області представили продукцію на 160 торгових точках. Зокрема, охопили масиви «Східний», «Дружба» та «Сонячний».

Під час ярмарку продали продукції на 3 млн 870 тис. грн, повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації. Повідомили у Тернопільській ОДА.

«Найбільшим попитом користувалися м’ясні товари, зокрема курятина, свинина та яловичина, – зазначив заступник директора департаменту агропромислового розвитку ОДА Зіновій Висоцький. – Також розкуповували молочну та рибну продукцію, овочі, цукор та борошно. Мішок цукру можна було придбати за 550 гривень, борошна – за 250 гривень. Ці продукти продавали і розфасованими, їх дуже швидко розкуповували. Зокрема можна було придбати 5, 10, 25 і 50 кг борошна, 25 і 50 кг цукру. Серед круп у великій кількості продавали гречку, яка коштувала в середньому 18 грн/кг».

У зв’язку із подорожчанням пасивно-мастильних матеріалів та несприятливими погодними умови, у порівнянні з попередніми ярмарками товаровиробників прибуло менше. Наступний ярмарок буде передвеликоднім, його проведуть на тих же масивах 4 квітня. Відтак, більшу увагу приділять наявності у продажі круп, який 14 березня не представили у достатній кількості, додав Зіновій Висоцький.Коментарі закриті.