Махінації під час голосування “100 кращих тернополян”: результати підробляють викладачі (відео)

IMG_6063Праймеріз «100 кращих тернополян» триває. Вже понад чотири тисячі двісті людей взяли участь у голосуванні, висунуто тисяча сто двадцять вісім людей, які користуються авторитетом в тих чи інших колах.

Нагадаємо, що проект «100 кращих тернополян» – громадянська ініціатива, мета якої активізувати громаду та виокремити сто людей, які мають довіру. Це самооцінка тернополянами самих себе за критерієм – довіра.

Відтак, протягом 2 місяців буде проведено ряд заходів з пошуку найавторитетніших, найфаховіших, найпорядніших жителів міста та сформувати список «100 кращих тернополян 2015». Організатори вважають, що тернополянам, варто провести оцінку самих себе та порівняти «список кращих» з існуючими владно-політичними елітами.

Найактивніше до голосування за сто кращих тернополян долучаються викладачі та лікарі, в конкурсі також беруть участь сім директорів шкіл, кажуть організатори. Саме серед цих категорій населення і відбуваються найбільші махінації.

IMG_6061

–  У нас вже є двадцять два кандидати по яких видні зловживання та махінації. Були такі випадки, що за певного кандидата щоденна активність рівна нулю, а в конкретний день за нього приходить максимум голосів. Так і було з одним із викладачів тернопільських ВНЗ. Просто протягом одної години цей кандидат отримав двадцять голосів. Ми не полінувалися, поцікавилися, коли у нього пари і так зрозуміли його рівнь підтримки, – каже співорганізатор проекту Олег Різник.

Під час голосування трапляються і різні казуси, говорять організатори.

– Було багато випадків, коли кандидат якого запропонували просив змінити фото. Траплялося й таке, що людина, якої ще нема в списку попередньо надсилала фото, – розповідає один із співорганізаторів конкурсу Назар Зелінка.

Загалом вже сорок чотири кандидати увійшли у другий ту голосування “100 кращих тернополян”, а людина, яка перемагає набрала вже близько чотириста голосів.

Щодо фінансування проекту, то організатори  запевняють, що здійснюють все відкрито.

– Ми й надалі відкриті для спонсорів. Проте одразу попереджаємо, що були й такі люди, які погоджувались нам давати гроші, але за умови що якась певна людина ввійде у сто кращих, або якась не ввійде. Таких людей ми одразу відправляємо. В загальному ми вже витратили понад сто тисяч гривень, – каже Назар Зелінка.

Марія Бойко, Тернопільська Липа

Фото, відео автораКоментарі закриті.