Воїнів АТО з Тернопільщини благословив митрополит (фото)

У неділю, 25 січня, Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк зустрівся з військовими, що повернулися після відпустки на місце постійної дислокації їхнього батальйону на Луганщині.

Усі військовослужбовці належать до підрозділу, яким опікується Управління архиєпархії та систематично доправляє їм волонтерську допомогу. Військовослужбовці – це призовники, що були призвані з різних міст та сіл Тернопілля літом минулого року. Митрополит Василій поблагословив особисто кожного бійця з побажаннями повернутися додому живими та неушкодженими. Солдати спільно з митрополитом помолилися за Україну та швидке припинення війни.Повідомили у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії.

Митрополит також передав батальйону засоби радіозв’язку різного радіусу дії. 14 мобільних радіостанцій були закуплені на пожертви вірних Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, що поступили для «військового фонду».Також митрополит Василій поблагословив волонтерську поїздку священиків Микулинецького деканату о. Євгена Влоха та о. Андрія Козака до військових у район Маріуполя.

Священики доправляють більше 3,5 тон продуктів харчування. В часі Різдвяної коляди отці зібрали пожертву вірних деканату, яку витратили на закупівлю тепловізора та двох бензинових генераторів. У цій військовій частині священики планують затриматися два тижні.Коментарі закриті.