Логотип Тернополя: нова версія на інформаційній дошці (фото)

10516892_837118566318714_2597632536409791766_n-460x387Новий логотип Тернополя розмістили на інформаційній дошці в одному із скверів міста. Прикметно те, що більшість тернополян почали обурюватися, мовляв на цьому стенді зробили помилку у даті заснування скверу та ще і встановили неакуратно.

Проте увагу жителів Тернополя привертає і ще один факт. Як ми бачимо, у геометричних фігурах, з’явилися квіточки. Саме так, відповідно до розробки нового логотипу Тернополя і повинен позначатися сквер.

IMG_20141216_105517

Проте не всім тернополянам, яких запитав кореспондент Тернопільської Липи це сподобалося. Дехто з перехожих порівнює цей логотип з дитячим малюнком.

– Вибачте, але, як на мене, це смішно, цей логотип схожий на дитячий малюнок. Можливо таким був задум авторів, але він мені категорично не сподобався. Він не несе для тернополян якогось емоційного навантаження. Не знаю, як усім, але мені такий “дитячий” малюнок не подобається, – каже жителька Тернополя Вікторія Величко.

5

Студент одного з тернопільських ВНЗ вважає, що варто було б розробити якийсь єдиний, але гідний логотип Тернополя, який би впізнавали не тільки у нашому місті, а й в Україні.

– У соцмережах, пригадую, коли цей логотип з’явився, усі одразу стали висміювати його. І я згідний з людьми, бо прикро, що міська влада не запитала самих тернополян, а що ж для нас означає жити в цьому місті. Мені подобається логотип Львова, одразу зрозуміло, що це історичне місто, яке хоче привати туристів. А що ж Тернопіль? Судячи з логотипу – ми ліс і озеро, – каже тернопільський студент Віктор.

Нагадаємо, на розробку цього логотипу із міського бюджету виділили тридцять тисяч гривень.

Марія Бойко, Тернопільська Липа

Фото №2 автора

Фото №1, 3 – скріншоти із презентації логотипу ТернополяКоментування вимкнено до запису “Логотип Тернополя: нова версія на інформаційній дошці (фото)”

  1. мняшм коментує:

    класний, сучасний логотип, а всі хто його лаять просто тролі, яким аби всрати що б це не було.