Рибалка з досвідом розповів, де поблизу Терополя найкраще клює риба (фото)

Розкішним уловом вирішив похвалитись тернополянин Сергій Теслюк.

17 вересня він упіймав розкішну рибину – товстолобика на 17, 600 кг.

– Я зараз на пенсії – і рибалю майже щодня, – розповідає 20 хвилин рибалка з багаторічним стажем. – Завжди принесу додому щось до вечері – то карасів двокілограмових, то щучку, то коропи-окунці клюють. Але цього разу улов просто вразив!

Сергій Теслюк показує фото, на якому він гордо тримає впійманого велетня. Каже, що ловив на блесну біля бази комбайнового заводу на Івачівському водосховищі. Мовляв, там завжди гарно клює. А цього разу клюнуло особливо гарно. Пише 20 хвилин

– Тягнув його годину. Нитка – 0,15 мм, тонка, делікатна, – ділиться деталями епічної риболовлі. – Вимучив я того товстолоба, а він – мене. Добре, що не сам змагався з ним – поміг колега-рибалка – Валерій Олександров, за що йому і вдячний.

VIWm2Q7slC4

Цікавий збіг обставин, чи то жарт долі – рівно 20 років тому, на тому ж місці, в той же час Сергій Теслюк впіймав величезну щуку – 13,700 кг. До 17 вересня 2014 року це і був його найбільший улов.

– Треба чекати ще двадцять років, щоб побити мій власний рекорд. – жартує чоловік.

Здобич урочисто сфотографували, показали всім сусідам, родичам і знайомим, смачно завудили – і роздали кожному по шматочку. Сергій Теслюк каже, що ще вдома залишився невеличкий шматок.


Коментарі закриті.