Школярів із Теребовлянщини навчали обирати професію

З метою надання школярам інформації про світ професій, сприяння у професійному самовизначенні спеціалісти Теребовлянського районного центру зайнятості провели профорієнтаційні уроки-семінари у теребовлянських ЗОШ № 3 та комунальній гімназії-інтернаті з поглибленим вивченням іноземної мови і збереженням класів для слабозорих дітей.

Учні ознайомилися з переліком професій, яких потребує регіон, переглянули презентацію «Типові помилки при виборі фаху». Вони також взяли участь у профорієнтаційних вправах, які пропонували спеціалісти служби зайнятості, та обговорили складні ситуації, що виникають в однолітків. Повідомили у Тернопільському центрі зайнятості

Крім того, у школі № 3 відбувся семінар для викладачів «Служба зайнятості на допомогу працівникам закладів освіти». Педагогічних працівників було поінформовано про послуги служби зайнятості. Основну увагу зосереджено на взаємодії школи та служби зайнятості з питань профорієнтації учнів та ролі психологів, соціальних педагогів у професійному самовизначенні школяра.

Загалом у профорієнтаційних заходах взяло участь 62 учні та 19 педагогічних працівників.

 Коментарі закриті.