Над могилою ридали батьки та рідні. На Тернопіллі поховали солдата АТО (фото)

Сьогодні, 5 вересня у Чорткові в Катедральному соборі Верховних апостолів Петра і Павла відбулась панахида за загиблим воїном Денисом Громовим. Йому було лишень 27 років. Вдовою залишилася молода дружина та сиротами двоє малолітніх дітей, опечалені рідні та близькі.

Страшне невимовне горе приходить у сім’ї тих, до кого прилетіла чорна звістка про загибель сина, брата, батька, чоловіка та коханого. У важкому протистоянні проросійським терористам вони знайшли свою передчасну смерть, до останнього подиху виконавши свій військовий обов’язок чесно і героїчно. Повідомили у Чортківській РДА.

Вздовж вулиці Незалежності до під’їзду церкви велика кількість молоді, студентів педагогічного та медичного коледжів організували живий ланцюг, щоб зустріти тіло героя, якого привезли із зони АТО. Разом з представниками духовенства, влади, небайдужої громади присутні помолились за душу покійного. Ридали батьки і матері, брати і сестри над домовиною найріднішої людини, молодого, здорового, якому лише жити… У скорботі проводжали чортківчани в останню путь свого земляка. Молоді герої не словами і крилатими гаслами а власним життям довели, що люблять свою Батьківщину.

Слава Герою, який віддав своє життя за Україну!
Слава Україні!  Героям Слава!

Фото: Чортківська РДАКоментарі закриті.