Волонтер Ірина Жигунова: “Жлобський” Тернопіль

З надією на захист, безпеку та опіку везуть до нас свої сім”ї бійці добровольчих батальйонів територіальної оборони з Криму та Сходу.

Про це тернопільський волонтер Ірина Жигунова написала на своїй сторінці Вконтакті.

Просять потурбуватись про дружин та дітей, поки з автоматами в руках боронитимуть Батьківщину від російських танків.

Із зрозумілих причин не афішують на широкий загал своє місцеперебування.

І знаєте чим сьогодні Тернопілля зустрічає їх?

Розваленими халупами, які власники внесли в списки житла для біженців в надії, що за державний рахунок вдасться відновити хату, рієлтерами, які в погоні за прибутком вже луплять одноразово три ціни за орендовану квартиру ( оплата першого місяця, останнього місяця і місячний розмір оплати за послуги), працівником рецепції готелю, яка дозволяє собі хаяти мужчину з Кримською пропискою, звинувачуючи його в усіх смертних гріхах і бідах хоча насправді в нього є лише 5 днів відпустки для того, щоб сховати рідних і вже 2 вересня його знову чекає передова, жлобами, які на мою просьбу допомогти продуктами дітям-переселенцям бажають їм голодної смерті. Ех, Тернопіль.Коментування вимкнено до запису “Волонтер Ірина Жигунова: “Жлобський” Тернопіль”

 1. вася коментує:

  Ці так звані біженці накликали на нашу державу агресора.Бігаючи за декілька гривень з російськими прапорами по донбасі і криму.Зараз на сході гинуть і стають каліками наші брати і сестри.А ми маємо цим виродкам помагати?

 2. Читачка коментує:

  Якось неприємно читати такі слова. Можливо, у пані волонтерки був невдалий день, можливо, саме тому вона скинула весь негатив в одну купу. Всюди є різні люди, але стверджувати, що тернополяни не допомагають нашим захисникам це якось навіть не по-люддськи. Скільки волонтерів ходить із скриньками на гроші, скільки їх стоїть біля супермаркетів і ще жодного з них я не бачила з порожніми руками. Люди допомагали, допомагають і будуть допомагати!

 3. Тернополянка коментує:

  вперше чую, що це сім’ї бійців-добровольців, і маю великий сумнів, що це виключно вони. Он дядечко якийсь і бізнес свій сюди перевіз, відразу отримав “зелене світло”, на відміну від місцевих підприємців. Те, як поводяться ці ваші буцім не-жлоби – окрема розмова. І таки важко не бачити за ними роззявлені пики з криками “путін, памагі!”, парад зла, кобилу, що копає “агентку карателів” та багато іншого.
  Зрештою, не подобається в “жлобському” Тернополі – велкам в Улан-Уде