В яких умовах навчатимуться засуджені на Тернопільщині? (фото)

27  серпня  2014 року в приміщенні Чортківської  загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів відбулась нарада по підготовці до нового навчального року у вечірніх класах із заочною формою навчання  Чортківської загальноосвітньої школи-інтернат при Чортківському слідчому ізоляторі.   

У нараді взяли участь директор навчального закладу Олександр Ковальчук, завуч школи Олена Сов’як,  працівники групи соціально-виховної та психологічної роботи Чортківського слідчого ізолятора.

Як вбачалось із виступів учасників наради вечірні класи повністю готові до проведення учбових  занять у новому навчальному році.IMG_0841

Вечірні класи Чортківської загальноосвітньої школи-інтернат  І-ІІІ ступенів  при Чортківському слідчому ізоляторі управління ДПтС України в Тернопільській області складаються з двох окремих навчальних кабінетів, які розташовані на 3 поверсі режимного корпусу установи. Кожний клас розрахований на 8 учнів, у наявності є 8 шкільних парт, 16 стільчиків, 2 шкільні дошки, телевізор, комп’ютер та мультимедійний проектор.

За період літніх канікул у начальних кабінетах проведений косметичний ремонт.

На початок 2014/2015 навчального року  до вечірніх класів зараховано 6 осіб з числа ув’язнених та засуджених. Адміністрацією установи здійснюється постійний облік осіб взятих під варту та засуджених, які не мають встановленого освітнього рівня, такі особи  першочергово зараховуються   на навчання до загальноосвітньої школи.

Для забезпечення навчального процесу у даному навчальному році установу  будуть відвідувати   11 вчителів, з  них 9  жінок, які будуть викладати навчальні предмети.

Бібліотека вечірніх класів складається з  150 підручників, що дає  змогу у повній мірі забезпечити навчальний процес  серед осіб взятих під варту та засуджених.

 Тарас Бакун, старший інспектор СВПР

 Чортківського слідчого ізолятора

управління ДПтС України в Тернопільській області  

 Коментарі закриті.