Вандал на Тернопільщині нищив могили на кладовищі

Розтрощені могили, поламані хрести. На Тернопільщині нетверезий молодик подебоширив на кладовищі. Що спонукало до відвертого вандалізму двадцятирічного мешканця Козівського району, деталі просто зараз.

Двадцятирічний мешканець села Вівся Козівського району пізно вночі повертався з магазину додому. Він був напідпитку. Йшов повз новобудову церкви, там на подвір’ї знайшов дошку. Далі попрямував на цвинтар і цим же дерев’яним знаряддям почав руйнувати хрести. Зранку односельчани з цього приводу підняли ґвалт. Повідомляє ІНТБ.

ОЛЬГА РЕГА, сільський голова с. Вівся:

«Десь в половині восьмої ранку, зателефонував житель села ,що на кладовищі зруйновані дерев’яні хрести. Я прийшла, подивилася і зателефонувала нашому дільничому».

«Хрести, зловмисник, мабуть ламав доскою. Бо дальше по напрямку могил знайшли експерти кусок дерев’яного бруска. От бачите, тут зруйнований пам’ятник, тут також позбивані таблички, порозламувані хрести».

Про те, хто саме міг таке вчинити, мешканці села навіть не здогадувались.

ІГОР ОЛІЙНИК, мешканець села Вівся:

«Я вважаю, що нормальна людина такого не могла зробити. Я не знаю, як таке можна зробити на цвинтарі з хрестами. Люди це сприйняли з великим сумом».

А цією людиною виявився молодик, мешканець того ж села.  Внаслідок його хмільної діяльності постраждало дванадцять родин. Для чого він це робив – не знає.Коментарі закриті.