Загиблий в АТО Олександр Філь забрав документи з інституту, щоб стати солдатом

fY2iFX03QzkЩе 23 березня він відсвяткував свій дев’ятнадцятий День народження, який виявився останнім в його житті. Він міг би, як і більшість його друзів, і надалі вчитися в Бережанському агротехнічному інституті та безтурботно ходити мирними Бережанами. Проте Олександр Філь вирішив інакше. З юних років хлопець хотів стати військовим. Цієї думки не покидав ніколи, навіть коли вступив на перший курс інституту.

– Ми разом з ним спочатку ходили до школи, а потім в інститут поступали. Він був моїм другом, одногрупником та однокласником, – розповідає друг Олександра Назар Колісник, – Він провчився перший рік в інституті, а потім забрав документи і пішов служити в армію. Він дуже хотів служити. Це була його мрія, він з дитинства хотів в армію.

Бережанець Назар Колісник каже, що його друг справжній Герой. З юних років хлопець був доброю людиною, нікого не ображав і завжди намагався бути справедливим.

– Він був прикладом для великої кількості теперішньої молоді. Сашко ніколи не курив, не вживав спиртних напоїв, а як відомо в нашому віці, таке поширено серед молоді.

Назар розповідає, що виховували Олександра мати та бабуся. Хлопчик ріс без батька та був єдиною опорою для жінок. Але це ніяк не вплинуло на його характер чи манери поведінки.

– Мій друг був життєрадісною людиною. Завжди посміхався,- каже Назар.

Однокласники хлопця стверджують, що Сашко в школі вчився дуже добре. Особливо його цікавила історія України та всесвітня історія. Як і більшість його однолітків любив грати у футбол та ходити на рибалку.

– Ніхто ні з його друзів, ні з рідних, не може повірити в смерть Олександра. Він для смерті був надто молодим, всього лише дев’ятнадцять років! – каже Назар.

Олександр був навідником аеромобільно-десантного взводу аеромобільно-десантної роти аеромобільного-десантного батальйону військової частини А0284, служив у Луганську, загинув 16.08 2014 року в результаті смертельного поранення під час виконання бойового завдання в районі проведення АТО.

У соціальних мережах видно, що востаннє Олександр був у павутині 5 серпня о 7 годині ранку. На його сторінці були тільки фотографії у військовій формі.

Поки друзі пишуть слова співчуття,  прокремлівські «тролі» почали свою брудну справу – у коментарях вже посипалися образи в бік Олександра.

Вічна пам’ять Герою!

Марія Бойко, Тернопільська Липа

Фото зі сторінки Олександра Філя ВконтактіКоментарі закриті.