Державні свята у Бережанах святкуватимуть без феєрверків та вуличної торгівлі

У Бережанах визначились, як святкувати День прапора, День міста та День Незалежності.

Враховуючи ситуацію в державі, використання феєрверків, залучення виїзної торгівлі та різного роду атракціонів під час проведення святкувань в районі було визнано недоцільним.

Повідомили у Бережанській РДА. Проте, центр міста все ж таки буде прикрашений національною символікою. У музеях та бібліотечних установах району діятимуть тематичні виставки літератури, фото- та архівних документів, присвячених історії українського державотворення.

В рамках Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України та Дня міста планується також відзначення 100-річчя вулиці Шевченка у Бережанах. Основні заходи відбудуться на площі перед адмінбудинком районної ради: урочиста частина, відзначення бережанців в різних номінаціях, концерт, виставки «Шевченко в нашій хаті», на якій буде представлено експонати шевченківської тематики з помешкань на вулиці Шевченка, картин уродженця вулиці Володимира Савчака та старих фото з родинних фондів мешканців вулиці. Важливою складовою свята повинно бути відкриття пам’ятної дошки на будинку №1, де колись була «Рідна школа».Коментарі закриті.