Пацієнти та медперсонал виганяли львіських чиновників із Тернопільської залізничної лікарні (фото, відео)

Image000122Відділкову клінічну лікарню станції Тернопіль Львівської залізниці попри закон України Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2014 рік” і надалі постійно перевіряють,  Тернопільська Липа вже писала, що 12 серпня громадські  активісти вигнали аудиторів із приміщення лікарні за допомогою місцевих міліціонерів.

Проте на цьому справа не закінчилась. Незаконні перевірки тривають. Так, за інформацією колишнього головного лікаря відділкової клінічної лікарні станції Тернопіль Львівської залізниці Олега Йосиповича Біленького, вчора, 13 серпня, таємно було здійснено дві аудиторські перевірки.

Проте медики і навіть хворі, які перебувають на лікуванні в медичному закладі, сьогодні, 14 серпня, не допустили ще одну перевірку та з ганьбою відправили у Львів ревізорів.

На цей раз із ревізорами приїхав начальник служби кадрів і соціальних питань Львівської залізниці Лев Борщак. Його разом із колегами застали у кабінеті в. о головного лікаря Мальованої Тетяни.

– Є закон, щоб не перевіряти державні підприємства, а це не перевірка. Це внутрішній аудит, і він є законним, – наголосив Лев Борщак.

Але така відповідь нікого не задовольнила. Між активістами та чиновниками Львівської залізниці розпочалася перепалка. Люди вимагали дати спокійно працювати лікарні, повернути на посаду головного лікаря Олега Йосиповича та припинити незаконні перевірки.

Проте чиновники робити це відмовлялись. Тоді прийшов персонал залізничної лікарні та хворі, які лікуються у лікарні. Люди розповідають, що чиновникам не вірять та хочуть, щоб вони покинули приміщення залізничної лікарні.

Пан Богдан, колишній залізничник, лікується у лікарні вже тиждень, проте каже, що тут немає спокою, бо замість відпочинку – постійний стрес через скандальні перевірки:

– У лікарні забирають сквер і хочуть побудувати якийсь генделик. Я пів свого життя пропрацював на колії, я оплатив своє лікування тут внесками, які з нас знімали щомісяця. Що я робитиму, якщо лікарню закриють? Ці львівські пани оплатять мені лікування? Ми пацієнти залізничної лікарні, якщо вони ще раз приїдуть, готові перекрити колію, бо такого терпіти не можна, не за це люди на Майдані, а тепер і на сході гинуть! – розказує пацієнт лікарні.

Чиновників таки вдалося вигнати із приміщення лікарні. Під крики ганьба живим коридором і аж до машини проводжали тернополяни працівників Львівської залізниці, викрикуючи, щоб вони сюди більше не поверталися.

Конфлікт трапився також у дворі лікарні, де колишній головний лікар вимагав пояснення у начальника служби кадрів і соціальних питань Львівської залізниці причини його звільнення. Проте чиновнику не було що сказати.

Олег Йосипович каже, що чиновники приїхали з охороною Львівської залізниці. Він не уявляє, що у лікарні можна охороняти.

– Ми пережили вже три перевірки, вони нічого не знайшли. Зараз під охороною вони завозять своє КРУ. Мене вони звільнили незаконно, бо я відмовився підписувати дозвіл на будівництво на території лікарні. Хай будують на окраїнах, хай розбудовують місто. Для чого знищувати лікарню?! – каже колишній головний лікар.

Хворі, які перебуваюли у лікарні криками: “Банду геть!”, – змусили львіських чиновників таки поїхати із території лікарні.

Проте працівники Львівської залізниці об’їхали і хотіли зайти в приміщення лікарні через вхід з вулиці Франка. Та медперсонал їм перешкодив і таки випрводив непроханих “гостей” додому.

Хворі та працівники медичного закладу, у якому стався конфлікт кажуть, що вони вже розпочали свою боротьбу і її не припинять. Якщо буде потрібно, то тернопільські залізничники і лікарі готові їхати у Київ, щоб на їхню проблему звернули увагу.

Марія Бойко, Тернопільська Липа

Фото, відео автораКоментування вимкнено до запису “Пацієнти та медперсонал виганяли львіських чиновників із Тернопільської залізничної лікарні (фото, відео)”

 1. Куцька коментує:

  Хоча, яким боком вона намалювалася в в.о. – незрозуміло, абсолютно некомпетентна людина.
  А по простому – сраколизка.

 2. нова Україна коментує:

  це точно, сраколизка ще та!!! Лиже , аж захлинається!!!

 3. пуцька коментує:

  ця в.о. сидить як “совдеповська НЕВІНОВАТАЯ № 2”. Нафталін і сраколизтво від неї аж смердить. А подивіться на перевіряючих: иоль, а не хлопи. Яка моль, такий і Нафталін. Гнати цих тормозів на смітник Всіх скопом!!!

 4. лоьха. коментує:

  Уроди ,яких треба добити після Сходу.А може і одночасно.

 5. пацієнт коментує:

  Біленький – справжній керівник! Він хоч щось робив для лікарні а ці хапуги тільки й звикли красти!!!!

  Хай їдуть у Львів, а з собою ще й заберуть хабарника-надала, та й віддадуть тягнибоку.в Тернополі бандюків зі Свободи не треба!!!!!!

 6. Мальована коментує:

  Я 35 років пропрацювала в лікарні.І авторитетно заявляю.Все це авантюра.Залізниця-це воєннізована організація.І перевірки в нас постійно.Те,що Біленький їх не пускає-погано кінчиться для лікарні.Нам уже обмежили фінансування і фонд заробітньої плати.Дуже сумніваюсь,що хтось(навіть цілий Біл енький)зможе виграти суди в “Укрзалізниці”.
  Тому МИ не можемо жити вчорашнім днем.Звертаюсь до зомбованих працівників.Нацистські виходки і мітинги,які проводить Біленький- не законі і будуть оскаржені.Я не дам знищити лікарню і знаю,як це зробити.Переконана,що мене почують,зрозуміють на тверезу голову.а з часом і оцінять.

  • бандерлогін коментує:

   Так от де собака зарита! Бабуська на старості років вирішила грошей підзаробити, все життя ховалась за стінами, а перед пенсією вирішила головною стати! А після тебе хоч потоп? Цікаво скільки ж тобі наобіцяли, за те щоб ти розвалила і віддала лікарню з потрохами…? Ти зраджуєш колектив і законного і компетентного головного лікаря, продажна волохата шкура, гавкати тобі під забором, а не в кріслі керівника сидіти!

 7. Чегевара коментує:

  продажна..

 8. Степан коментує:

  Майдан пройшов, да здравствуєт СОВОК