Тернопільські ПТУ ввійшли у список найбільш популярних ПТНЗ України

Триває вступна кампанія до професійно-технічних навчальних закладів області.

Цього року за державним замовленням планується прийняти на навчання 4696 кваліфікованих робітників з 14 напрямів економічної діяльності та 120 молодших спеціалістів.  Повідомили у Департаменті освіти і науки Тернопільської ОДА.

Бажаючі здобути робітничі професії мають змогу вступити до 23 професійно-технічних навчальних закладів. Уже подана 2821 заява, що становить 60,1 відсотка від потреби.

Пріоритетними у майбутніх учнів є як професії технічного профілю, так і професії сфери послуг, а саме: слюсар з ремонту автомобілів, водій, кухар, кондитер, офіціант, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, продавець, перукар, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, маляр, штукатур, лицювальник-плиточник, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва та ін.

МОН України, станом на 1 серпня 2014 року, визначило 100 найбільш популярних серед абітурієнтів професійно-технічних навчальних закладів України, за кількістю поданих заяв. У числі їх: 12. ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» 318
13. Тернопільське вище професійне училище №4 імені М. Паращука 314
26. ДНЗ «Тернопільський професійний ліцей моделювання одягу та перукарського мистецтва» 270
60. ДНЗ «Кременецький професійний ліцей» (Тернопільська обл.) 176
63. ДНЗ «Чортківське вище професійне училище»(Тернопільська обл.) 173
98. ДНЗ «Борщівський професійний ліцей» (Тернопільська обл.) 99Коментарі закриті.