На Тернопільщині оштрафували дев’ятьох водіїв, які хотіли дати хабар працівникам ДАІ

Робота щодо виявлення водіїв, які намагаються уникнути адміністративної відповідальності, пропонуючи хабар інспектору ДАІ продовжується.

З початку проведення цільових профілактичних заходів зафіксовано 9 фактів спроб дачі хабара працівниками ДАІ Тернопільщини. Повідомили в Управлінні ДАІ в Тернопільській області.

Пропонуючи грошову винагороду інспектору ДАІ за не складання адміністративного матеріалу, водій свідомо провокує працівника Державтоінспекції на вчинення корупційного правопорушення, скоює злочин за який передбачена кримінальна відповідальність, у відповідності до ч.1 ст. 369 Кримінального кодексу України передбачено штраф від 500 до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією.

Перед тим, як запропонувати хабар працівнику ДАІ, слід задуматися про наслідки, адже до кримінальної відповідальності притягуються, як той хто бере хабар, так той хто його даєКоментарі закриті.