Мешканці Тернопільщини власноруч ремонтують військову техніку (фото)

Уже четвертий БРДМ-2 (бойова розвідувально-дозорна машина) «реанімували» майстри Збаразького району.

На приватній станції техобслуговування автомобілів Степана Жили майже тридцятилітню військову техніку, що без руху мало не перетворилася на металобрухт, наші умільці повертають до активного життя. Пише Народне слово.
− Доводиться міняти усі гумові частини, − відзначає Ярослав Ратушний, − ремонтуємо мотори, ходову, все відрегульовуємо, фарбуємо корпус, словом, приводимо до належного робочого стану, щоб наші земляки із батальйону «Збруч» отримали надійну техніку, яка захистить їх під час виконання бойових завдань в зоні АТО.

DSC_0032-650x418

Фото: Народне слово

− Благо, − каже Степан Жила, − проблем із запчастинами немає, усе можна придбати в магазинах, бо машина зроблена на базі автомобіля ГАЗ-66. Фінансово допомагає наш підприємець Ігор Миронович Данилевич, який розуміє сьогоднішню складну ситуацію і стає на підмогу.
За словами Ярослава Ратушного, який і організовує, і виконує, і координує роботу з ремонту військової техніки, до справи залучені і тернопільські військові, які надають консультації − майор В.Ф.Гуркевич, капітан В.М.Нех, рядовий О.Я.Дерлиця. Доклали свою працю і Анатолій Ногас, Сергій Романюк, які їздили в Тернопіль і проводили певні роботи до того, як машини були переправлені на ремонт до Луб’янок.
Також хлопці комплектують БРДМ-2 усім необхідним − виготовляють кирки, лопати , закупляють мішки, які будуть використовуватись для зведення захисних споруд і т.ін.
− Якщо буде потреба і військові нам дадуть додаткові замовлення, ми готові їх виконати, − відзначив Степан Жила.Коментарі закриті.