Ректор Тернопільського педуніверситету про секс-скандал, хабарі і маєток (відео)

GEDC6758На адресу ректора Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Володимира Петровича Кравця неодноразово з’являються звинувачення про нібито секс-скандал із молодою викладачкою, то про велику зарплату, то про його маєтки.

Що правда, а що вигадки розказав Володимир Петрович під час прес-конференції з журналістами.

Секс-скандал із молодою викладачкою

Тернополян, які активно стежать за життям у місті не могло не здивувати чи обурити таке повідомлення, яке поширювалося, як і у соцмережах, так і деяких тернопільських інтернет-виданнях: мовляв ректор ТНПУ ім. В. Гнатюка прийняв на роботу викладачки молоду студентку, яка надавала йому сексуальні послуги. До повідомлення прикріплювали відеофайл з далеко не цнотливою поведінкою молодої викладачки.

Ректор ТНПУ Володим Кравець каже, що такі звинувачення йому огидно слухати.

–         Мені вже під сімдесят років. В мене здоров’я не те. А якщо серозно, то такі звинувачення мене дуже обурюють. Я не пам’ятаю усіх викладачів, яких беру на роботу, бо в університеті їх працює близько п’ятсот. Коли ми покликали цю молоду викладачку і запитали що це, то виявилось, що це відео вона записала для свого коханого вже багато років тому, а зараз її шантажували ним.

Володимир Петрович каже, що цю викладачку звільнили із вишу.

GEDC6738

Зарплата ректора ТНПУ ім. В. Гнатюка та його статки

Ще одним обвинуваченням, яке звучить на адресу Володимира Кравця з уст деяких громадських активістів – це те, що ректор ТНПУ отримує найбільшу зарплату в Тернополі.

–         Так, я отримував доволі таки високу заробітну плату, приблизно 27 тисяч гривень, згідно з новими умовами зараз отримую 18 тисяч гривень.

Проте, за словами, ректора це все законно, сам собі він зарплати не призначає, а здійснюється це за допомогою різних нарахувань.

–         Я отримую гідну зарплату, її мені вистачає на все. Можливо, як би всі викладачі у Тернопільському педуніверситеті отримували так само ж – то не було б корупції та хабарництва.

Щодо своїх статків, то Володимир Петрович каже, що все офіційно і він все задекларував.

–         У мене є квартира на Громницького,2 – це чотирикімнатна квартира, площею 103 квадратних метри. У мене є дача під Збаражем. Якщо ви думаєте, що там хороми, можемо зробити екскурсію. У моєї дружини квартира на вулиці Острозького, там 53 квадратних метри. Також я маю два автомобілі. Один старенький, інший новий, презентабельний.

Хабарі в ТНПУ є, але в цьому вина і студентів.

Також щодо того, що викладачі ТНПУ беруть хабарі ректор не заперечує, проте каже, що у цьому винні самі студенти.

–         Студенти самі не хочуть повідомляти про хабарі. Був випадок на філологічному факультеті, коли студентка відверто назвала прізвище викладача, який вимагав хабар. Після цього у групі дівчинку зацькували, потім знущалися і викладачі.

Буває й таке, що керівництво ТНПУ просить студентів здавати викладачів-хабарників, проте через вже налагоджену схему та страх втратити стипендії студенти цього не роблять.

– Є таке, як середній бал,він потрібен для того, щоб отримати стипендію. В ТНПУ середній бал 4, 0. Тобто, якщо студент отримав трійку за якийсь екзамен, то за інший йому потрібна вже п’ятірка і для багатьох краще віддати одну стипендію на хабарі, щоб мати півроку ті ж гроші, – каже Володимир Кравець.

Марія Бойко, Тернопільська Липа

Фото, відео автора


Коментування вимкнено до запису “Ректор Тернопільського педуніверситету про секс-скандал, хабарі і маєток (відео)”

 1. вася коментує:

  Старий вже.Йди вже на пенсію.Дай молодим працювати.

 2. ГАЛ коментує:

  Секс у 70 років?????А хабарі є і будуть і вступні і поточні.

 3. Викладач коментує:

  1. Вік його такий, що вже давно пора йти на пенсію.
  2. Якщо він отримує таку велику заробітну плату, то тільки за рахунок того, що інші не доотримують.
  3. Маніпулювання навантаженням (години викладачів) дають можливість “своїх” недовантажувати а “чужих” перевантажувати.
  4. Яким чином він може отримувати велику зарплату, якщо годин в нього набагато менше чим у викладача який отримує 2000 грн?

 4. студент коментує:

  “якщо студент отримав трійку за якийсь екзамен, то за інший йому потрібна вже п’ятірка і для багатьох краще віддати одну стипендію на хабарі, щоб мати півроку ті ж гроші, – каже Володимир Кравець”. Як добре ректор знає тарифи хабарів, які беруть у його виші! А вже ж, сам придумав цю схему. От так дідуган сам себе і задокументував!!!!!
  “Був випадок на філологічному факультеті, коли студентка відверто назвала прізвище викладача, який вимагав хабар. Після цього у групі дівчинку зацькували, потім знущалися і викладачі”. -Так от як, виявляється, “боряться” із хабарниками і знущаються над тими, хто із ними бориться у ТНПУ. Дякуємо, що підтвердили п. Кравець.
  А щодо порно відео із вами в головній ролі та жертвою трудового контракту? Може воно і старе, але не фейк. а скільки таких полуничок ще є за участю ваших холуїв деканів. ІПП прямо в деканаті.

 5. Студент коментує:

  Шановні дописувачі!!!!!
  Навчаючись в ТНПУ 5 років, з впевненістю можу сказати:
  1.Такого ректора як в нас ніколи не було,не має і не буде!!!!Це унікальна Людина,висококваліфікований фахівець і просто Друг студентів,який завжди вислухає і допоможе,дасть хорошу пораду !!!Приймає без запису,якщо термінове питання і ставить всіх на місце навіть професорів !!!!(кажу з власного досвіду)
  2.Хабарі є у всіх університетах,не тільки в ТНПУ!!!!Вина в цьому викладачів і студетів!!!Ректор нікого не покриває!!! Працює за таким принципом “взяв-пішов з роботи”
  3.Шановні “доброзичливці” і фантазери,припиніть писати анонімки і займіться нарешті своїми прямими обов”язками!!!!У вас і так нічого не вийде!!!!
  4.За ІПП взагалі окрема розмова:зайдіть і подивіться скільки там зроблено за останній час для викладачів і студентів.І заслуга в цьому насемперед керівництва ІПП!!!
  4.Справедливість завжди переможе!!!!=)

 6. Студент коментує:

  “Яким чином він може отримувати велику зарплату, якщо годин в нього набагато менше чим у викладача який отримує 2000 грн?”

  Ось таким чином він може отримувати таку зарплату:

  Дійсний член Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор. Заслужений працівник освіти України. За сумлінну творчу працю нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеня, відомчими нагородами Міністерства освіти і науки України. Фахівець у галузі теорії та історії педагогіки. Його наукова діяльність присвячена проблемам психології статі, сімейної педагогіки, дошлюбної підготовки учнівської молоді. Опублікував понад 150 наукових праць.
  Доктор педагогічних наук, професор,
  член-кореспондент Академії Педагогічних Наук України.
  Заслужений працівник освіти України.
  Працював деканом,проректором.45 років стажу!!!!