Представники двох політичних сил у Тернополі сварилися з громадськими активістами біля міліції (фото)

IMG_4883Під стінами Тернопільської обласної міліції 4 квітня відбувся пікет. Депутати від ВО Свобода та Удару виступили проти призначення Василя Облещука начальником обласної міліції.

Віталій Максимов, Роман Навроцький, Володимир Стаюра та нардеп Михайло Головко активно виступали проти нового начальника. Основна аргументація цих людей – Василь Облещук працював у команді колишнього начальника тернопільської міліції Віктора Сака.

Він, за словами свободівців та ударівців, був причетним до відкриття кримінальних справ проти тернопільських майданівців.

Пікетувальники прийшли під прапорами «Свободи», «УДАРу» та Автономних націоналістів.

На цей пікет прийшли і колеги Василя Облещука. Вони викрикують у натовп, що він є порядним міліціонером і завжди намагався адекватно реагувати на правопорушення. Чоловіки стверджують, що вони вже давно працюють з цією людиною та повністю йому довіряють.

У словесну перепалку зі свободівцями вступили і громадські активісти. Вони стверджують, що Свобода, маючи абсолютну владу в Тернополі, робить усе можливе, щоб тільки забудувати місто та роздирибанити усе. Вони вимагали дати і їм слово.

Тернопільські свободівці неохоче дозволили виступити громадським активістам, адже ті у свою чергу їх звинувачують у безпорядку в Тернополі.

IMG_4899

Також під час пікету лунали заклики до тернопільських правоохоронців  прийти на Віче у неділю на 12 годину, щоб прозвітувати перед громадою.

–          Нам порібно, щоб ті люди, яких призначили, які призначені на в.о., прийшли на Майдан, представилися, розказали про себе. Щоб ми їх обговорили і відповідно по них приймали рішення , -сказав один з активістів Мартинюк Віктор.

Депутат Тернопільської міскради Богдан Фостаковський вважає:

–          Уся влада у вас: генпрокурор ваш, ви йому довіряєте, голова СБУ – також, міністр внутрішніх справ – аналогічно. Було 8 кандидатур, їх обговорювали на сайті МВС, була внутрішня перевірка і своя люстрація, адже зрозуміло,що призначення начальника обласного управління міліції не пройшло без участі керівників силових відомств. То чому зараз виступати проти? Таким чином можна оскаржувати будь-яке призначення», – говорить Богдан Фостаковський.

На закиди громадських активістів та депутатів міськради про те, що призначало Василя Облещука нове керівництво, відношення до якого має безпосередньо ВО Свобода, нардеп Головко відповідає:

–          Так, зараз є проблеми з кадровими питаннями. Є призначенні вдалі, але є невдалі. З призначенням Облещука, це була показуха. Можливо там отримали до кінця інформацію. Не знали, щоб він був правою рукою Сака.  І нам боляче, що перевертні в пагонах повертаються до влади, але Облещука на цій посаді не буде! Це людина без принципів і без совісті.

Марія Бойко, Тернопільська Липа

Фото, відео автораКоментарі закриті.