Греко-католицька церква спростувала, що ієрм. Герман Будзінський пророкував теперішні події на Майдані

У другій половині січня 2014 року в українському інформаційному просторі почав поширюватися матеріал “Пророцтво греко-католицького священика Германа Будзінського про Майдан і Януковича”.

– Братія Свято-Успенської Унівської лаври повідомила Департамент інформації УГКЦ про те, що “пророцтво”, яке поширюється у ЗМІ, не належить ієрм. Герману Будзінському, оскільки не існує жодних листів, письмових доказів чи осіб, які могли б засвідчити достовірність вищевказаної інформації. «Ласкаво просимо вірян і осіб, яким відомо про цю інформацію, не поширювати її і вважати такою, що не відповідає дійсності», – закликає братія Унівської лаври. За словами ченців, ієромонах Герман Будзінський, студит, греко-католицький священик, баготолітній в’язень радянських таборів як ісповідник віри, втішався великою повагою у середовищі Української Греко-Католицької Церкви і поза нею. Рівно ж був одним із тих, хто стояв біля витоків легалізації УГКЦ наприкінці 80-х –  на початку 90-х років минулого століття і відійшов до вічності у січні 1995 року. Цей душпастир був людиною глибоко віруючою, з непохитними євангельськими ідеалами, відзначався чернечою стійкістю і здоровим патріотизмом, – повідомили у прес-службі УГКЦ.

Коментування вимкнено до запису “Греко-католицька церква спростувала, що ієрм. Герман Будзінський пророкував теперішні події на Майдані”

 1. Марія коментує:

  Пророцтво Германа Будзінського є опубліковано в газеті “Високий замок” 8 жовтня 1999року.

 2. Ліля коментує:

  Шановна п. Марія, чи маєте Ви більше інформації по цій темі?
  У львівській газеті ВЗ за 8 жовтня 1999 року такої статті не знайшли. Можливо у Вас є якась інша газета?

 3. Марія коментує:

  Газета є у баби в селі (100км. від мене).Я її просила, щоб подивилася, що за газета і за яке число. На даний момент баба в лікарні, тому поки немає можливості перевірити. В цій статті ще пише про Лазаренка і Тимошенко…

 4. Ліля коментує:

  Дякую що відповіли, нехай ваша бабуся видужує, чекаю на новини.

 5. Ліля коментує:

  п. Марія якщо Ви не заперечуєте, я б хотіла з Вами поспілкуватися безпосередньо. Надзвичайно цікава інформація, напишіть будь ласка на e-mail: masja_77@mail.ru