У Зборові представнику РДА, який розповідав про Митний союз, кричали “ганьба” (фото)

Вчора, 28 листопада о 17.00 в м. Зборів відбувся мітинг громади з вимогою до Президента України щодо підписання угоди про Асоціацію України з ЄС. Про це повідомляє Тернопільська обласна організація партіє ВО Батьківщина
Перед початком мітингу, виконуючи рішення Зборівської районної ради від 27.11.2013 р., на адмінбудинку Зборівської районної ради, поряд з Державним прапором України, було розміщено прапор Європейського Союзу.

Фото: ВО Батьківщина

Фото: ВО Батьківщина

Мітинг розпочався виконанням Державного Гімну України. Активну участь в даному заході взяли студенти Зборівського технічного коледжу, які організовано, під прапорами нашої держави та ЄС, пішою ходою, скандуючи: «Студенти за Європу», прийшли на мітинг.

Всі виступаючі вимагали підписання Президентом України Угоди про Асоціацію України з ЄС.

Виконуючий обов’язки голови Зборівської районної адміністрації пан Молочник, пробував розказувати про переваги «Тайожного союзу», але всі мітингуючі скандували: «Ганьба», «Геть». В результаті, він обізвав всіх провокаторами.

Мітинг закінчився виконанням Державного Гімну УкраїниКоментування вимкнено до запису “У Зборові представнику РДА, який розповідав про Митний союз, кричали “ганьба” (фото)”

  1. вася коментує:

    Той Молочник -дуполиз московський.Ганьба.

  2. я коментує:

    су.а не зборівська