Олена Підгрушна стала 11-ою на Кубку світу та Кубку IBU

29 листопада біатлонних вболівальників чекає черговий насичений день. Розпочнеться він індивідуальними гонками на другому етапі Кубку IBU в Бейтостолені, а у вечірній програмі – жіночий спринт в Остерсунді.

Українські біатлоністки, на жаль, не зуміли пристосуватися до непростої вітрової обстановки, і своїх кращих показників у точності стрільби не показали. Вище за своїх подруг по команді закінчила гонку Олена Підгрушна, але і їй після збою в першій лежці (2 промахи) довелося задовольнятися місцем на найближчих підступах до десятки кращих. Але на останньому колі Олена відіграла три позиції і в результаті стала 11-ою. Про це повідомили в управлінні з питань фізичної культури та спорту ТОДА.

Як повідомляє сайт Федерації біатлону України, приємне враження справила швидкість Валі Семеренко – при чотирьох хвилинах штрафу вона стала 16-ою. Особливо образливо, – стверджують українські фахівці, що і Підгрушна, і Семеренко допустили неточність в останніх пострілах, що вартувало Олені місця в п’ятірці кращих, а Валі – в десятці. Решта українок, на жаль, фінішували за межами очкової зони.Коментарі закриті.