Водія тернопільської маршрутки пограбував пасажир

У Тернополі на зупинці громадського транспорту в автобус зайшов привітний юнак.

Пасажира водій впізнав.  лопець, якому на вигляд трохи за двадцять, часто їздив цим маршрутом, розважав водія ненав’язливими розмовами, допомагав відраховувати решту іншим пасажирам. От і цього разу юнак одразу сів на сидіння праворуч від шофера і завів бесіду ні про що.

Робоча зміна підійшла до завершення. На останньому колі маршруту автобус поступово спорожнів, а молодик так і сидів біля водія.  Разом вони заїхали на територію автопарку, де автобус мав залишитися на ніч. Старший чоловік вийшов із маршрутки, аби набрати води – хотів підготувати транспорт до наступного робочого дня, молодший залишився на передньому сидінні. Коли за декілька хвилин водій повернувся, його «напарника» вже не було.

Коли водій кинувся до кабіни. Не знайшовши на звичному місці барсетки з документами, мобільним телефоном та левовою часткою денної виручки, чоловік зрозумів, що за маскою доброзичливого помічника ховався хитрий і підступний злодій.

 Зі слів чоловіка, він не сподівався такого, але зі своєї помилки зробить правильні висновки: не залишатиме без нагляду ні гроші, ні документи, навіть на хвилину-другу покидаючи салон автобуса, це ж радитиме своїм колегам. Повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

 Зібрані на місці злочину докази підтвердили припущення про ймовірного крадія і допомогли правоохоронцям встановити особу зловмисника. Наразі достеменно відомо, що барсетка «прилипла» до рук  22-річного тернополянина, який, до слова полюбляв «кататися» й з іншими водіями тернопільських маршруток.  Зараз міліціонери встановлюють  його місцеперебування.

 

 Коментарі закриті.