Карате в Тернополі. День перший (відео)

KARATE logoДо пізнього суботнього вечора в спорткомплексі «Політехнік» тривали поєдинки першого дня фіналу Кубку України з карате кіокушинкан та Міжнародного турніру пам’яті Віталія Кушнірика. На татамі каратисти билися мужньо і завзято – адже нікому не хотілося програвати.

 Та й слабких бійців на таких турнірах не буває, тому поєдинки були запеклі. Були і вазарі й іппони (нокдауни і нокаути японською). Та й лікарі без діла не сиділи, хоча обійшлося без серйозних травм. Глядачам пощастило побачити справжнє карате – жорстке, безкомпромісне, повноконтактне. Зрештою, завтра фінальний день, а він обіцяє бути ще видовищнішим!

Як ми вже писали, до Тернополя, окрім каратистів з інших регіонів України , завітали також спортсмени з Білорусі та Німеччини.

Ось які перші враження тренера німецької збірної, сенсея Олексія Деманова (3 дан): «Тернопіль ще не встигли оглянути. Однак приємно, що люди до нас дуже привітно ставляться, допомагають дізнатися дорогу, все здорово. Найголовніше, тут є бійці, дуже сильні хлопці, з якими цікаво змагатися. Нас дуже тепло приймають. Є, звичайно, запитання і по суддівству і по організації – але це все робочі моменти, є час і можливість зустрітися, обговорити, додати щось… І що для мене дуже важливо – наші діти з різних країн, які говорять різними мовами, між собою після боїв дружать. Обмінюються мейлами, дізнаються про дні народження, вітають – ось це приємно. Головна ціль – зблизити дітей, а не натравити їх один на одного, мовляв усіх побили і поїхали з кубками. Тож якщо нас запросять – обов’язково приїдемо в Тернопіль наступного року».

Дві перемоги здобув сьогодні тернопільський каратист Руслан Перкій (тренер Тетяна Чубата, 2 дан). Завтра у нього – фінальні поєдинки. Бажаємо Руслану вдалих виступів. А поки що перший бій нашого каратиста проти спортсмена з Білорусі.


І на завершення – перемога юної (12 років), але вже досвідченої тернополянки Марти Хрущ (тренер Тетяна Чубата, 2 дан)

Завтра читайте про фінальні бої і переможців змагань.

 

Олександр Ротман, Тернопільська ЛипаКоментарі закриті.