Шахраї обманюють тернополян в Інтернеті

43-річна жителька обласного центру на одному із Інтернет-сайтів розмістила оголошення про продаж телевізора.

Через деякий час до жінки зателефонував невідомий, якого начебто зацікавила пропозиція. Обговоривши деякі деталі,  продавець та покупець зійшлися на ціні. Жінка продиктувала чоловікові номер банківської картки, аби він зміг перерахувати туди кошти. Щоправда, пропозиції того дня надходили й від інших покупців.

Вже згодом тернополянка збагне, що це була шахрайська пастка однієї і тієї ж людини. А поки власниця чекала на поповнення свого рахунку. Дивно, проте контролювати в мобільному режимі стан коштів виявилося неможливо – сім-картка була заблокована.

Це, до слова, теж «елемент» шахрайської схеми. Повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області

Що на рахунок не надійшло жодної копійки, а, навпаки, звідти було викрадено майже п’ять тисяч гривень, жінка побачила, коли зайшла в систему Інтернет-банкінг. Не розуміючи, що трапилося, тернополянка кинулася  за допомогою до правоохоронців. Вже від них довідалася про так звані «фішингові» схеми шахрайств.

Розшукують правоохоронці ще одного зловмисника, від пройдисвітської діяльності котрого потерпіла 48-річна мешканка обласного центру. Жінка продавала на одному з Інтернет-аукціонів весільну сукню. Замість омріяного прибутку втратила три з половиною тисячі гривень.

 Коментарі закриті.