Як школярі з Козови, що на Тернопільщині, їздили до Верховної Ради (фото)

На запрошення Голови Верховної Ради України законодавчий орган країни відвідали учні Козівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2.

Керівник учнівського самоврядування, президент школи, одинадцятикласниця Христина Горошок звернулася до Голови Верховної Ради України з листом, в якому попросила прийняти представників шкільного парламенту у Верховній Раді.

Керівник парламенту України на прохання відгукнувся миттєво і запросив дітей до міста Києва.
Лідерам учнівського самоврядування провели екскурсію будівлями Верховної Ради, їм розповіли про роботу законодавчого органу країни, його структуру та роботу комітетів. Найбільші враження учні отримали від перебування у сесійній залі, де їх особисто прийшов привітати голова Верховної Ради України Володимир Рибак.
Христина Горошок поінформувала Володимира Рибака про роботу шкільного парламенту, різноманітні шкільні свята та благодійні акції, що їх організують учні. «Ми не байдужі до свого майбутнього, до майбутнього нашої країни, – сказала вона. – Мета нашого учнівського самоврядування – створити, реалізувати високі лідерські якості у дітей».

Голова Верховної Ради назвав роботу шкільного парламенту «дуже добрим прикладом», який, за його словами, може стати взірцем для роботи і органів місцевого самоврядування. «Ви проводите системну роботу, ваш досвід стане у нагоді для розбудови нашої держави, яку доведеться будувати вам», – сказав він, звертаючись до дітей.
Голова Верховної Ради України подарував своїй колезі з Козови годинник на пам’ять про зустріч. Водночас, учні віддячили керівнику парламенту за зустріч новорічними прикрасами, які вони зробили власноруч. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

00027400_430x270

Під час спілкування школярі зазначили, що дуже хотіли б мати у своїй школі плавальний бассейн і попросили керівника парламенту посприяти у завершенні його добудови.
«Якщо я даю обіцянку, то я її виконую. Басейн треба зробити, треба добудувати і він у вас має бути. Це питання я беру на контроль. Думаю, що у співпраці з владою області, народними депутатами від Тернопільщини ми це зробимо», – заявив школярам Володимир Рибак.

Очільник парламенту також пообіцяв найближчим часом відвідати Тернопільську область, а також завітати в гості до учнів Козівської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 2.Коментарі закриті.