Абетка підприємця: копія свідоцтва підприємця-спрощенця повинна бути на робочому місці

Я, фізична особа – підприємець на спрощеній системі оподаткування та зареєстрований платником податку на додану вартість. Які документи необхідно мати на робочому місці? (запитували під час проведення семінару)

Відповідають фахівці інформаційно-комунікаційного відділу Тернопільської об’єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернопільській області:

Визначено  пунктом 299.14 статті 299 Податкового кодексу України, що оригінал свідоцтва платника податку зберігається у платника та пред’являється працівникам контролюючих органів, яким надано відповідні функціональні  повноваження на проведення перевірки. Копія свідоцтва платника податку повинна розміщуватись на робочому місці найманого працівника.

Варто мати на увазі, що платники єдиного податку третьої групи, які є платниками ПДВ, ведуть облік доходів та витрат за формою та в порядку, що встановлені центральним органом виконавчої влади, котрий забезпечує формування та реалізує державну, податкову і митну політику.

Відтак, на робочому місці фізичної особи – підприємця платника єдиного податку третьої групи, який є платником ПДВ, повинні зберігатися свідоцтво платника єдиного податку та книга обліку доходів і витрат.

 



Коментарі закриті.