Платникам податків Тернопільщини розповіли про їх права та обов’язки (фото)

Всеукраїнська акція від Міністерства доходів і зборів України «Права та обов’язки» пройшла у Центрах обслуговування платників.

Під час акції серед відвідувачів ЦОПів розповсюджувалися брошури «Права та обов’язки платника податків та контролюючих органів», метою яких є підвищення рівня обізнаності платників щодо своїх прав та обов’язків.права та обовязки

До акції долучилося й Головне управління Міндоходів у Тернопільській області. Брошури платникам вручала в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Марія Мельник. Крім цього, вона поспілкувалася із платниками, дізналася, які труднощі виникають у них при виконанні вимог податкового, митного законодавства, а також законодавства з питань єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

«Дуже важливе значення для своєчасного і повного надходження податків, зборів, платежів до бюджетів має створення належних умов платникам, тож ми приділяємо особливу увагу налагодженню партнерських відносин з громадськістю та платниками податків, зборів, платежів та підвищенню їх податкової культури. Сподіваюся, ця брошура стане вам у нагоді при співпраці з нашим управлінням», – зазначила Марія Мельник.

Окрім того, такі брошури Марія Мельник роздала й студентам Тернопільського державного медичного університету під час їхньої екскурсії Головним управлінням в рамках проведення Дня відкритих дверей.

Інформаційно-комунікаційний відділ

Головного управління Міндоходів у Тернопільській областіКоментарі закриті.