Фестиваль з водно-моторного спорту у Тернополі: враження та підсумки (фото)

GEDC4019Тернопільський став на два дні перетворився на культове місце проведення вільного часу. Для того аби подивитися на те, як ганяють аквабайки зібралося багато людей. Набережна ж перетворилася на людне місце. Проти біля ставу було дуже навіть не легко.

Тому багато тернополян та гостей міста вже зранку прийшли на озеро, щоб знайти собі якомога зручніше місто, багато людей знімає на фотокамеру, інші ж пильно спостерігають. Подібних дійств у Тернополі бракує, тому люди з радістю насолоджуються таким святом.

Спортсмени, які ганяють Тернопільським ставом дуже задоволені. Більшість з них у Тернополі вже не вперше. Проте і не востаннє, впевнені спортсмени.

Аквабайкери Євген та Олександр приїхали до Тернополя з Києва та Вінниці. Саме за допомогою таких дійств спортсмени вже стали хорошими друзями. Чоловіки захоплюються красою Тернополя.

– Ми дуже раді, що таке відбувається саме у Тернополі. Тут ми вже втретє. Нам тут все дуже подобається: і ваш став, і ваше місто. Тут гарно і люди привітні. Якщо нас запросять наступного року, то з радістю приїдемо ще раз.

За тим аби ні в кого не погіршилось здоровя стежить карета швидкої допомоги. Лікар швидкої допомоги Анатолій Олександрович чергує на Тернопільському озері уже вдруге. Минулого року він теж надавав першу необхідну допомогу. Лікар каже, що минулого року було важче працювати, адже учасників Чемпіонату було більше.

–   До мене поки що ніхто з учасників фестивалю не звертався. Цьому напевно сприяє доволі гарна погода. Минулого року було важче, адже кількість учасників значно відрізнялась від цьогорічної.

Також під час цьогорічного фестивалю у Тернополі відкрили це одну зірку. Зірковим спортсменом став Маріан Юнг – минулорічний переможець Чемпіонату Світу з водно-моторного спорту, який відбувався у Тернополі. До речі, особисто його, Маріана Юнга, на цьогорічному фестивалі не було.

Цього року на Тернопільському ставі проходив не Чемпіонат світу, а фестиваль, але все ж таки і тут є переможці. Отже, переможцями Відкритого чемпіонату України з аквабайку у кільцевих перегонах стали: Микита Калінін з Одеси, Анна Ламах з Сум, Анатолій Левченко з Сум, Богдан Сухецький з Києва, Олександр Курносенко з Москви.

Переможці у категорії Слалом:

Микита Калінін з Одеси, Анна Ламах з Сум, Сергій Поляков з Одеси, Сергій Самошкін також з Одеса.

А от у категорії Фрістайл найкращий був Анатолій Левченко з Сум.

Також  Кубок Євразії з моторних човнів завоював дніпропетровець Дмитро Лебідь. Друге місце виборов росіянин Юрій Глущенко. Кубок мера отримав отримав дніпродзержинець.

Цього року було мало спортсменів, проте вже наступного, запевняють організатори, у Тернополі проведуть чемпіонат Світу та Європи з цього виду спорту.

Марія Бойко, Тернопільська Липа

Фото автораКоментарі закриті.