Безпрограшну лотерею розігрували у Тернополі (фото)

GEDC4026Хто сказав, що виграти у лотерею можуть тільки щасливчики? Насправді це не так, доводили у Тернополі під час фестивалю з водно-моторного спорту.

Цікаві призи, привітні усмішки та головне задоволені переможці – ось якою була лотерея у Тернополі. І найголовніше це те, що програти тут абсолютно не можливо. Бо ж лотерея – безпрограшна.

Такий подарунок зробили тернополянам товариство  Червоного хреста. Усі охочі мали змогу підійти, вибрати на колесі фортуни записку – і одразу отримати свій приз. Призи були різні – починаючи від побутової хімії та закінчуючи мякими іграшками для найменших.GEDC4027

–    Я виграв собачку, ось подивіться яка гарна. Якщо тут вставити батарейки, то вона співатиме, – тішиться 6-ти річний Андрійко.GEDC4024

До палатки з лотереєю підять часто, кажуть жінки, що проводять лотерею.

–    За один день ми роздали багато виграшів. Люди до нас підходять доволі часто. І щонайприємніше йдуть назад з усмішкою. Адже це приємно під час свята щось виграти. Підходять до нас в основному дітки з батьками та люди старшого віку. Специфіка лотереї дуже проста: купляєш квиток і дивишся, що там на звороті написано.

GEDC4023Щоб взяти участь у лотереї потрібно було заплатити всього п’ять гривень. Це дуже символічна ціна за виграш. Тривала безпрограшна лотерея протягом двох днів 24 та 25 серпня. Зробити проведення подібних заходів вже хорошою традицією обіцяють волонтери Червоного Хреста.

Марія Бойко, Тернопільська Липа

Фото автораКоментарі закриті.